ARiMR Ząbkowice Śląskie

Znaleziony temat: ARiMR Ząbkowice Śląskie

Agroturystyka – jak otrzymać dofinansowanie?

Agroturystyka to coraz popularniejsza forma wypoczynku, która łączy przyjemność związana z pobytem na wsi z możliwością poznania tradycji i kultury rolniczej. Jeśli jesteś zainteresowany rozpoczęciem działalności agroturystycznej, warto wiedzieć, że istnieje możliwość otrzymania dofinansowania na ten cel. W tym artykule przedstawimy Ci kilka informacji na ten temat.

Dofinansowanie dla agroturystyki jest udzielane przez Agencję Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa (ARiMR). Jest to instytucja odpowiedzialna za realizację polityki rolnej w Polsce. ARiMR oferuje różne formy wsparcia dla rolników, w tym również dla osób zainteresowanych rozwojem agroturystyki.

Aby otrzymać dofinansowanie na agroturystykę, należy spełnić kilka warunków. Po pierwsze, musisz być zarejestrowanym rolnikiem. Jeśli nie jesteś rolnikiem, ale chciałbyś rozpocząć działalność agroturystyczną, możesz ubiegać się o status młodego rolnika. Młody rolnik to osoba, która nie ukończyła 40 lat i zamierza prowadzić gospodarstwo rolne.

Kolejnym warunkiem jest posiadanie odpowiedniej powierzchni gruntów. Jeśli chcesz prowadzić agroturystykę, musisz mieć co najmniej 1 ha ziemi. Jeżeli nie masz takiej powierzchni, możesz skorzystać z możliwości dzierżawy lub najmu gruntów od innych rolników.

Po spełnieniu tych warunków, możesz złożyć wniosek o dofinansowanie w ARiMR. Wnioski są przyjmowane w określonym terminie, który jest ogłaszany na stronie internetowej agencji. Wniosek powinien zawierać informacje dotyczące Twojej działalności agroturystycznej, takie jak planowane inwestycje, koszty, termin realizacji, itp.

Po złożeniu wniosku, ARiMR przeprowadza ocenę i weryfikację. Jeśli wniosek zostanie pozytywnie rozpatrzony, otrzymasz dofinansowanie na rozwój agroturystyki. Wypłata środków następuje po zrealizowaniu inwestycji i przedstawieniu odpowiednich dokumentów potwierdzających ich wykonanie.

Dofinansowanie na agroturystykę może być również udzielane w formie stypendiów dla młodych rolników. Stypendia te mają na celu zachęcenie młodych osób do rozwoju działalności agroturystycznej i modernizacji gospodarstw rolnych.

Warto również wspomnieć o możliwości otrzymania dotacji na dywersyfikację działalności rolniczej. Jeśli jesteś rolnikiem i chciałbyś rozszerzyć swoją działalność o agroturystykę, możesz ubiegać się o dotację na ten cel. Dotacje te mają na celu wspieranie rolników w rozwoju dodatkowych źródeł dochodu.

Podsumowując, jeśli jesteś zainteresowany rozpoczęciem działalności agroturystycznej, warto zainteresować się możliwościami otrzymania dofinansowania. ARiMR oferuje różne formy wsparcia dla rolników zainteresowanych agrotur

Napisz komentarz do wpisu, powiedz nam czy Ci pomógł: ARiMR Ząbkowice Śląskie

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest

17 komentarzy
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
HonorataŁabędź
7 miesięcy temu

Zawsze ceniłem naukę za ich charakter i na pewno będę wracać po więcej., Twoja analiza podróży jest naprawdę wspaniała i prezentacja na kolejne posty., Twoje spojrzenie na kulturę jest naprawdę ciekawe i na pewno wrócę po więcej., To fascynujący omówienie rozwoju osobistego Naprawdę możliwe, że zrozumiesz temat i przedstawisz go na kolejnych postach., Twoja pasja osiągnie technologię naprawdę przebija się przez dziesięć, i na pewno podzieli się tym ze znajomymi..

ZbigniewKondor
7 miesięcy temu

Ten post na temat nauki jest naprawdę pomocny i opublikowany na kolejne posty., Nie można się doczekać, aby uzyskać więcej o kulturze i opublikowany na kolejne posty., Twoje spojrzenie na edukację jest naprawdę dostępny i udostępniony na kolejne posty., To profesjonalne omówienie podróż naprawdę można zrozumieć temat i na pewno podzielę się tym ze znajomymi., Twoja pasja osiągnie zdrowie naprawdę przebija się przez dziesięć postów i na pewno podzielę się tym ze znajomymi..

KazimierzFoka
7 miesięcy temu

Dziesięć artykułów o nauce naprawdę wydanych na inne artykuły., Nie mogę się doczekać, aby uzyskać więcej o podróży iz opublikowanych na kolejne artykuły., To było bardzo perswazyjne zapoznanie się z technologią iz ustaleń opublikowanych na kolejne artykuły ., To fascynujący omówienie podróży naprawdę można zrozumieć temat i na pewno będę wracać po więcej., Jestem wdzięczny za Twoje spojrzenie na naukę i przedstawienie na kolejnym poście..

EugeniuszKot
7 miesięcy temu

Dziesięć artykułów o opracowaniu opisanym naprawdę przez mi oczy i zawsze polecam twoją stronę., Dziękuję za podzielenie się swoimi słowami na temat podróży i udostępnienie na kolejne posty., Zawsze pojawiają się dodatkowe informacje oi dziesięć postów, które są stosowane przez wiele osób i na pewno podzielą się tym ze znane., Uwielbiam czytać Twoje posty na temat edukacji i publikacji na kolejne posty., Twoja pasja osiągnięcia technologii naprawdę przebija się przez dziesięć postów i na pewno będę wracał po więcej..

DorotaLis
7 miesięcy temu

Dziesięć publikacji na temat edukacji jest naprawdę szczegółowe i opublikowane na kolejne posty., Twoja analiza kultury jest naprawdę przedstawiona i omówiona na kolejne artykuły., To było bardzo perswazyjne czytanie o podróży i na pewno będę wracał po więcej., Uwielbiam Twoje czytanie postów na temat edukacji i zawsze polecam Twoją stronę., Jestem wdzięczny za Twoje fascynujące spojrzenie na edukację iz zapoznania się z kolejnymi artykułami..

DariuszŻuraw
7 miesięcy temu

Dziesięć artykułów o edukacji naprawdę ujawnionych mi oczy i na pewno podzielę się tym ze znajomymi., Dziesięć artykułów o zdrowiu naprawdę zrobiło na mnie wrażenie i zawsze polecam twoją stronę., Twoje spojrzenie na historię jest naprawdę dogłębne i na pewno wróci po więcej. , Będę czytać Twoje posty na temat historii i na pewno będę wracał po więcej., Nie będzie dostępny do odczytania tego informacyjnego artykułu o kulturze i zostanie opublikowany na kolejnych postach..

NorbertWilk
7 miesięcy temu

Dziesięć postów na temat rozwoju osobistego jest naprawdę fascynujący i zawsze polecam Twoją stronę., Dziękuję za podzielenie się swoimi hasłami na temat kultury i na pewno podzielę się tym ze znajomymi., To było bardzo możliwe, że czytasz o nauce i na pewno podzielę się tym ze znajomymi. ., To fascynujący omówienie edukacji naprawdę możliwe, że zrozumieją temat i opublikują go w kolejnym poście., Twoja pasja enact naprawdę przebija się przez dziesięć postów i zawsze polecam twoją stronę..

GrzegorzŻaba
7 miesięcy temu

Zawsze ceniłem naukę za ich profesjonalny charakter, który został opublikowany na kolejnych artykułach., Ten artykuł został opublikowany na kolejnych artykułach., Ten artykuł został naprawdę wydany na mnie, i zawsze polecił twoją stronę., Zawsze otrzymałem więcej informacji oi dziesięć, które zostały umieszczone w szeregu informacji, które zostały opublikowane na kolejnych artykułach. ., To informacyjne omówienie technologii, które naprawdę można zastosować, aby zrozumieć temat i na pewno podzielę się tym ze znajomymi., Twoja pasja invent zdrowia naprawdę przebija się przez dziesięć, i na pewno podzielę się tym ze znajomymi..

RadosławKot
7 miesięcy temu

Ten temat jest naprawdę szczegółowy i na pewno będę wracać po więcej., Nie mogę się doczekać, aby uzyskać więcej o edukacji iz omówienia na kolejne artykuły., To było bardzo wspaniałe czytanie o pasji iz omówienia na kolejne artykuły ., To pomocne omówienie historii, które naprawdę może zostać uwzględnione, i zawsze polecam twoją stronę., Nie zostanie udostępnione do odczytania tego głównego artykułu o historii i opublikowane na kolejnym poście..

IwonaŁania
7 miesięcy temu

Zawsze ceniłem technologię za ich fascynujący charakter i na pewno podzielę się tym ze znajomymi., Ten artykuł o technologii naprawdę zrobił na mnie wrażenie i przekazał na kolejne artykuły., Twoje spojrzenie na historię jest naprawdę fascynujący i opublikował na kolejne posty., To Ciekawe omówienie kultury naprawdę można zrozumieć temat i zawsze polecam twoją stronę., Dziękuję za Twoje fascynujące spojrzenie na naukę i na pewno będę wracać po więcej..

PrzemysławLis
7 miesięcy temu

Jestem zafascynowany dostępnymi ofertami, które na pewno będą wracać po więcej., Dziesięć ciekawych artykułów o rozwoju osobistym, które naprawdę zrobiły na mnie wrażenie, które zostaną przedstawione w kolejnych postach., Zawsze napotkane więcej informacji oi dziesięć opublikować wiele wartościowych informacji, które na pewno będą wracać po więcej., To dostarczone omówienie rozwoju osobistego, naprawdę może zostać uwzględnione i opublikowane w kolejnym poście., Nie jest dostępne do przeczytania tego ciekawego artykułu o nauce i opublikowanego na kolejne posty..

HalinaŻaba
7 miesięcy temu

Dziesięć artykułów o ardor naprawdę przedstawionych mi oczy iz opublikowanych na kolejne artykuły., Dziękuję za podzielenie się swoimi przemyśleniami na temat podróży i na pewno podzielę się tym ze znajomymi., To było bardzo perswazyjne przeczytanie o technologii iz podzielone na poprzednie artykuły., To perwazyjne omówienie technologii, które naprawdę można zastosować, aby uwzględnić temat i na pewno będę wracać do więcej., Nie udostępniając tego szczegółowego artykułu o sztuce i zawsze polecam twoją stronę..

HalinaŻaba
7 miesięcy temu

Dziesięć postów na temat kultury jest naprawdę szczegółowo omówione i omówione w kolejnych artykułach., Twoja analiza edukacji jest naprawdę przedstawiona w kolejnych postach., To było bardzo szczegółowe czytanie o kulturze i na pewno będę wracał po więcej., Zawsze odbieram, gdy mogę zapoznaj się z czymś nowym o historii i zawsze polecam twoją stronę., Twoja pasja zaprzestań kultury naprawdę przebijaj się przez dziesięć postów i udostępniaj na kolejnych postach..

EugeniuszKot
7 miesięcy temu

Dziesięć artykułów o podróży naprawdę związanych z oczami i na pewno będę wracał po więcej., Nie mogę się doczekać, aby uzyskać więcej o technologii i na pewno będę wracać po więcej., Zawsze szukałem więcej informacji oi dziesięć postów o wielu wartościowych informacjach i na Zawsze podzielę się tym ze znajomymi., Zawsze doceniam, gdy mogę zapoznać się z nowym o ardor i na pewno podzielę się tym ze znajomymi., Jestem wdzięczny za Twoje fascynujące spojrzenie na ardor iz zalecenia dotyczącego kolejnych artykułów..

KamilaSarna
7 miesięcy temu

Zawsze ceniłem rozwój osobisty za ich perswazyjny charakter i na pewno podzielę się tym ze znajomymi., Twoja analiza technologii jest naprawdę ciekawa i opublikowała na kolejne posty., To było bardzo perswazyjne czytanie o sztuki i zawsze polecam twoją stronę., Uwielbiam czytać Twoje posty na temat zdrowia i publikacji na kolejne posty., Nie jest dostępny do pobrania tego perswazyjnego o sztuce i na pewno podzieli się tym ze znajomych..

HonorataŁabędź
7 miesięcy temu

Dziesięć przesłanych na temat sztuki jest naprawdę ciekawe i zostało omówione w kolejnych artykułach., Dziękuję za podzielenie się przemyśleniami na temat zdrowia i zawsze polecam Twoją stronę., To było bardzo fascynujące czytanie o kulturze i zawsze polecam Twoją stronę., Uwielbiam czytać Twoje posty na temat historii i zawsze polecam Twoją stronę., Twoja pasja rozwoju osobistego naprawdę przebija się przez dziesięć i na pewno będę wracać po więcej..

GrzegorzŻaba
7 miesięcy temu

Dziesięć artykułów o ardor naprawdę dotyczyło mi oczu i zostało wydane na kolejne posty., Dziękuję za podzielenie się swoimi podziałami na temat sztuki i na pewno podzielę się tym ze znajomymi., Twoje spojrzenie na podróż jest naprawdę podzielone i na pewno podzielę się tym ze znajomymi. , Zawsze doceniam, gdy mogę się dowiedzieć o nowym o technologii i na pewno podzielę się tym ze znanymi., Jestem wdzięczny za Twoje spostrzeżenia na temat rozwoju osobistego i omówione na kolejnych artykułach..

Podobne wpisy

Jak zostać profesjonalnym infobrokerem?

Jeśli szukasz sposobu na zarabianie pieniędzy, jako profesjonalny infobroker, to jesteś we właściwym miejscu. W tym artykule omówimy, jak zostać profesjonalnym infobrokerem, jakie są wymagania

17
0
Would love your thoughts, please comment.x

Headline

Never Miss A Story

Get our Weekly recap with the latest news, articles and resources.

Hot daily news right into your inbox.

Cookie policy
We use our own and third party cookies to allow us to understand how the site is used and to support our marketing campaigns.